خدماتی که ما در دوبعدی سه بعدی ارائه میدهیم

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک در زمان کمتری نسبت به سایر ویدیوها ساخته می شود و جذابیت و کاربرد فراوانی هم دارد.

ادامه مطلب

ساخت انیمیشن سه بعدی

انیمیشن سه بعدی  از جذاب ترین راهکارهای تولید محتوای تبلیغاتی است. تقریبا هیچ محدودیتی ندارد و ما  می توانیم چالشی ترین سناریوها را برای ساخت آگهی شما به تصویر بکشیم.

ادامه مطلب

لوگو موشن

در واقع تلفیقی از صدا و المنهای گرافیکی است ولی اینبار هدف فقط لوگو و آرم تجاری شماست که باید به خوبی لوگوی شما را به سبک زیبای موشن گرافیک به نمایش درآورد.

ادامه مطلب

ساخت فیلم تبلیغاتی

تولید و ساخت فیلم صنعتی و مستندهای تبلیغاتی برای کارخانه، سازمان و شرکت شما مطابق با استاندارد های بین المللی

ادامه مطلب

انجام تصویربرداری هوایی ، هلی شات

انجام هلی شات و پروژه های تصویربرداری هوایی با کیفیت ۴K | تصحیح رنگ تخصصی با تصاویری کاملا شفاف | پرواز و مانورهای نرم و روان

ادامه مطلب

طراحی کارکتر دوبعدی و سه بعدی

طراحی و اجرا تخصصی کارکتر برای برند های تجاری و خدماتی

ادامه مطلب

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی ، تلویزیونی و نمایشگاهی تخصص ماست. ساخت تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن، ساخت تیزر تلویزیونی داستانی و معرفی محصول.

ادامه مطلب

ساخت انیمیشن دوبعدی

ساخت انیمیشن های دوبعدی و فیلم های کوتاه طنز مشابه مجموعه درین درین

ادامه مطلب

ساخت فیلم سینمائی و سریال تلویزیونی

ما یکی از استودیو های پر سابقه در زمینه ساخت و تولید انیمیشن های سینمائی و تلویزیونی هستیم . با توجه به توان تخصصی و هنری بر پایه تجارب ملی و بین المللی اماده همکاری با سرمایه گذاران محترم در زمینه تهیه و تولید سریال و فیلم سینمائی برای پخش در داخل و خارج از ایران هستیم

ادامه مطلب

 مزایای همکاری 

ترکیب هنر با علم بازاریابی

در آتلیه‌ی هنری دو بعدی سه بعدی ۲D3D  به بار می‌نشیند، بر پیشانی نام و نشانی از هنر و هنرمندی دارد که این اثر تبلیغاتی را از نمونه‌های دیگر تیزر تبلیغاتی یا طراحی کاراکتر متمایز می‌سازد، به همین دلیل نیز تیزر تبلیغاتی، طراحی گرافیک و طراحی کاراکتر به بار نشسته در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا خیلی سریع با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کند و در خدمت استراتژی برندینگ کسب و کارها در می‌آید.

خلق تجربه‌ای منحصربفرد

ساخت ویدئو تبلیغاتی، ساخت ویدئو و انیمیشن و در نهایت ساخت تیزر تبلیغاتی از جمله مواردی است که در فهرست خدمات تبلیغاتی اکثر قریب به اتفاق شرکت‌های تبلیغاتی یافت می‌شود، اما استودیو دوبعدی سه بعدی ۲D3Dاز طریق خلق تمایز در ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی کاراکتر و طراحی گرافیک تبلیغاتی تجربه‌ای منحصربفرد از برندینگ را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

دسته‌ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد